Powered by Core Design
Je winkelwagentje is momenteel leeg.

Bugaboo Lamswollen Voetenzak

 

Klik op de foto voor een vergroting

Prachtige duurzame lamswollen (schapenvacht) voetenzak uit één stuk lamsvel gemaakt, (op 25-30 mm lengte geschoren).

Deze zak is precies passend gemaakt voor de Bugaboo Cameleon

Deze Bugaboo voetenzak reguleert de warmte van het kindje optimaal. Wol houdt warm en is water- en vuilafstotend, de natuurlijke lanoline heeft een antibacteriële werking. Wol is bij uitstek de stof die warmte reguleert door zijn ademend vermogen.

De externe stof is van wind- en waterafstotende Polyamide.
De voetenzak is Relugan medicinaal gelooid. Vrij van chemische verwerkingsmiddelen.

De Bugaboo voetenzak kan in twee delen van elkaar worden los geritst. Zo kun je in de zomer ook alleen het onderste gedeelte, op het zitvlak van de kinderwagen, gebruiken.

Wassen:
De lamsvacht voetenzak is machine wasbaar op 30oC. 
(Laat de lamsvacht voetenzak niet op een hoog toerental centrifugeren!)
Gebruik een ecologisch wolwasmiddel of het wolwasmiddel speciaal ontwikkelt voor schapenvellen die verkrijgbaar is in onze shop.
Was wol niet te vaak, wol heeft een zelfreinigende werking. De lamsvacht voetenzak uithangen in de ochtenddauw is een weldaad voor de wol!
(Lees voor het wassen de pagina: Wassen , op onze site nog even goed door).

Kleur: Zwart (Dus anders dan op de afbeelding, de wol is 'geel'/ongebleekt.)

Merk: Kaiser